Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

День цивільного захисту

Date: 30 квітня о 13:13

ДЕНЬ цивільного захисту у ліцеї

В День 38-ї річниці Чорнобильської трагедії - 26 квітня 2024 року в Карпилівському ліцеї було проведено День цивільного захисту. Основними  завданнями проведення Дня цивільного захисту є вдосконалення теоретичних знань і практичних навичок учнів та персоналу ліцею щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, а також виконання законодавчих актів з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Для участі в Дні ЦЗ було залучено командно-керівний склад ЦЗ закладу освіти, весь постійний склад та учнів 1-11 класів.

Проведено ряд заходів:

-  «Користування протигазом і практичне заняття з тактичної медицини»   (10-11-ті класи), (вчитель Шнит О.С.).

- Вчитель предмету «Захист України» (медико-санітарна підготовка)          Федорчук О.В. підготувала презентацію  «Вибухонебезпечні предмети і правила поведінки у разі їх виникнення». Федорчук О.В. разом із ученицею 10 класу Радчук Аліною провели практичне  заняття «Що покласти у «тривожний рюкзак»?

- Вчитель основ здоров’я Тарасюк Н.П. підготувала корисні поради на тему: «Захисти своє життя і здоров’я в надзвичайних ситуаціях».

- Вчитель образотворчого мистецтва Полицяк Б.В., з учнями 6-7-х класів провела конкурс малюнків,  присвячених наданню допомоги в разі стихійних лих, аварій, катастроф.

- Класні керівники провели уроки по темі: «Надзвичайні ситуації», «Обережно! Небезпека (прогулянки на природі під час воєнного стану)», «Захисти своє життя. Порядок дій у надзвичайних ситуаціях».

- Вчителі початкових класів провели відкриті уроки за темами:

- «Що таке цивільний захист населення?»

- «Безпека в разі надзвичайних ситуацій»

- «Що потрібно робити при надзвичайних ситуаціях»

- «Чи вмієте ви правильно діяти у надзвичайних ситуаціях?»

- «Правила поведінки в небезпечних ситуаціях»

- «Дітям про уникнення небезпеки під час війни»

- «Вибухонебезпечні предмети, замасковані під побутові»

- «Дії учнів під час сигналу «Повітряна тривога».

- Учні початкових класів провели екскурсію до укриття ДНЗ «Телесик».

- Учасники навчально-виховного процесу евакуювались відповідно до плану евакуації та за сигналами оповіщення. Загальну мету проведення Дня цивільного захисту вважати досягнутою. Головні завдання з цивільного захисту щодо підготовки працівників та учнів ліцею до ефективних дій у надзвичайних ситуаціях вважати виконаними.    Прості та корисні поради допоможуть зберегти здоров’я та життя у небезпечних ситуаціях.

Comments:
Only authorized users can leave comments.